Protesta
Saranda proteston për Klodian Rashën

Saranda proteston për Klodian Rashën

Të shtunën është protestuar edhe në Sarandë për Klodian Rashën. Protestuesit në Srandë kanë qenë paqësorë dhe nuk janë konfliktuar me Policinë. Ata janë mbledhur...

13456718

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>