Protestë

Një arsye për të qenë nesër në protestë

Partia Demokratike do të protestojë nesër në një manifestim që prej ditësh është paralajmëruar si eventi më i rëndësishëm që opozita ka organizuar kohët e...

Relacioni final

Relacioni final

Me kokën e ulur dhe me duart e lëshuara përpara, mbi tavolinë, me një ndjenjë çlirimi që ia mbërritën deri këtu, ai i urdhëroi të...

16789

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>