Rusi
Zyrtari rus blen kompaninë e armëve Kalashnikov

Zyrtari rus blen kompaninë e armëve Kalashnikov

Ish-zëvendës ministri rus i transportit ka blerë kompaninë e prodhimit të armëve Kalashnikov, njoftoi kompania të premten. Sipas Reuters, Alan Lushnikov, i cili ka shërbyer...

Vazhdon lufta Armeni-Azerbajxhan

Vazhdon lufta Armeni-Azerbajxhan

Azerbajxhani dhe Armenia vazhdojnë luftën pavarësisht thirrjeve të Amerikës, Rusisë dhe Francës për armëpushim. Ministri i jashtëm azer do të takohet me të dërguarit e...

167891011

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>