TikTok
TikTok në bisedime me Microsoft dhe Oracle

TikTok në bisedime me Microsoft dhe Oracle

Kompania ByteDance pronare e aplikacionit TikTok po bisedon me disa kompani amerikane për të shitur aplikacionin, përfshirë Microsoftin, Oracle, që pas kërcënimeve të Presidentit Trump...

Kina rregulla të reja për shitjen e TikTok

Kina rregulla të reja për shitjen e TikTok

Masat e reja ndaluese të qeverisë kineze mund të ndalojnë shitjen e kompanisë TikTok tek një kompani amerikane, raporton The Guardian. Kina të enjten ka...

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>