TikTok
TikTok në bisedime me Microsoft dhe Oracle

TikTok në bisedime me Microsoft dhe Oracle

Kompania ByteDance pronare e aplikacionit TikTok po bisedon me disa kompani amerikane për të shitur aplikacionin, përfshirë Microsoftin, Oracle, që pas kërcënimeve të Presidentit Trump...

Kina rregulla të reja për shitjen e TikTok

Kina rregulla të reja për shitjen e TikTok

Masat e reja ndaluese të qeverisë kineze mund të ndalojnë shitjen e kompanisë TikTok tek një kompani amerikane, raporton The Guardian. Kina të enjten ka...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>