Tiranë

Shperthen një makinë në Tiranë

Shperthen një makinë në Tiranë

Një makinë shpërtheu, sot në mengjes, në rrugën Siri Kodra në Tiranë. Nga shpërthimi nuk pati asnjë të lënduar. Dyshimet e para të policisë janë...

Tiranë, grabitet pika e këmbit valutor

Rikthehen sërish grabitjet në Tiranë. Një pikë e këmbit valuator është grabitur në orët e para të mëngjesit në rrugën “Lord Bajron”. Policia bën me...

Rama, Boeri dhe tallja e rradhës…

Rama, Boeri dhe tallja e rradhës…

Më 12 janar 2016, natën vonë, më erdhi një thirrje në telefonin shqiptar nga një numër i panjohur italian. Ishte Lorenza Baroncelli, konsulente për Strategjitë Urbane dhe...

1 2 3 4 5 22