Tiranë

Koronavirus: mbyllet çerdhja 16 në Tiranë

Koronavirus: mbyllet çerdhja 16 në Tiranë

Çerdhja numër 16 në Tiranë u mbyllur pasi një nga edukatoret ishte e infektuar me koronavirus. Sipas Top Channel-it, asnjë nga fëmijët nuk është i...

Shpërthim tritoli në Tiranë

Shpërthim tritoli në Tiranë

Më 30 maj, në  orën 22:30, në Tiranë, shpërtheu tritol. Lënda plasëse ishte vendosur në një rrugicë mes një hoteli dhe një lokali përballë Qendrës...

Tërmet i fortë trondit Tiranën

Tërmet i fortë trondit Tiranën

Lëkundje të forta me magnitudë 4.6 të shkallës Richter trazuan kryeqytetin pasditen e sotme. Tërmeti u ndje rreth orës 5:05 për disa sekonda dhe shkaktoi...

12345625

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>