vaksina kunder Covid-19
Rusia miraton vaksinën e tretë kundër Covid-19

Rusia miraton vaksinën e tretë kundër Covid-19

Rusia ka miratuar vaksinën e tretë kundër koronavirusit, njoftoi kryeministri rus, Mikhail Mishustin. Vaksina CoviVac është krijuar nga Qendra Chumakov në Moskë. Vaksina CoviVac  duhet...

Papa Françesku vaksinohet kundër Covid-19

Papa Françesku vaksinohet kundër Covid-19

Papa Françesku u vaksinua të enjten kundër koronavirusit. Lajmin e bëri të ditur Vatikani. “Sipas programit të vaksinimit të Vatikanit të nisur të mërkurën, doza...

78 mjekë e epidemiologë vaksinohen sot

78 mjekë e epidemiologë vaksinohen sot

78 anëtarë të personelit mjekësor do të vaksinohen të mërkurën nga Covid-19. Ata që do të vaksinohen do të jenë mjekë dhe infermierë si dhe...

1234

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>