Viktor Orban
Meta takon kryeministrin hungarez Orban

Meta takon kryeministrin hungarez Orban

Presidenti Ilir Meta u takua me kryeministrin e Hungarisë Viktor Orban, të martën. Meta njoftoi në Facebook se temë e diskutimit ka qënë hapja e...

Papa Francesko takohet me Viktor Orban

Papa Francesko takohet me Viktor Orban

Papa Francesko do të takohet me Presidentin hungarez Janos Arder, kryeministrin Viktor Orban dhe përfaqësues të lartë të qeverisë, gjatë Kongresit të 52-të Ndërkombëtar Eukaristic,...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>