Pikëpamje
Anëtarësohu “kot” sot

Anëtarësohu “kot” sot

Sjellja e PS-së dje në opozitë dhe sot në pushtet duken si nata me ditën. Shumëkujt i kujtohen fushatat e saj modeste "Përtej së majtës...

Erion Veliaj dhe sensi i shtetit

Erion Veliaj dhe sensi i shtetit

Gjatë këtyre ditëve shtypi dhe media kanë transmetuar një spektakël të turpshëm në shkelje të vazhdueshme të institucioneve të republikës. Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj—zgjedhje...

Ku po shkon, Shqipëri?

Ku po shkon, Shqipëri?

O moj Shqipni, e mjera Shqipni, Sa ngushtê je zanê me kêtê hajni, Ti ke pas burra, gra me nder e besê Sot hajdutêria tê...

1 126 127 128 129 130 141