Adriatik Llalla
Llalla apelon vendimin e Gjykatës

Llalla apelon vendimin e Gjykatës

Ish-Pryeprokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla ankimoi në Gjykatën e Apelit vendimin për dënimin me burg dhe sekuestrimin e pronave nga Gjykata e Shkallës së parë,...

12345

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>