Belgjikë
Mbi 150 të vdekur nga përmbytjet në Gjermani

Mbi 150 të vdekur nga përmbytjet në Gjermani

Mbi 150 persona kanë humbur jetën nga përmbytjet në Gjermaninë perëndimore dhe Belgjikë, sipas autoriteteve lokale, ndërsa shërbimet e urgjencës vazhdojnë kërkimet për qindra të...

Belgjika mbyll baret dhe restorantet

Belgjika mbyll baret dhe restorantet

Belgjika ka vendosur mbylljen e bareve dhe restoranteve për një muaj, duke nisur nga e hëna, për të luftuar rritjen e rasteve të koronavirusit, tha...

Mbyllen baret në Bruksel

Mbyllen baret në Bruksel

Të gjitha baret, kafet dhe sallat e pritjes në Bruksel do të mbyllen për një muaj duke nisur nga dita e enjte. Kryeministri belg Rudi...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>