Biden
Putin uron Bidenin për fitoren në zgjedhje

Putin uron Bidenin për fitoren në zgjedhje

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin uroi të martën presidentin e zgjedhut të SHBA, Joe Bidenin për fitoren.  Putin tha se shpreson që Rusia dhe Shtetet...

12345

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>