Departamenti Amerikan i Shtetit
Pompeo: miratoi marrëveshjen zgjedhore në Kuvend

Pompeo: miratoi marrëveshjen zgjedhore në Kuvend

Sekretari amerikan i shtetit Michael Pompeo përshendet marërveshjen zgjedhore. “Mirëpres marërveshjen ndërpartiake në Shqipëri për reformën zgjedhore që do të fuqizojë demokracinë e saj dhe...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>