Edi Rama

Edi Rama shantazhon të gjithë politikën

Edi Rama shantazhon të gjithë politikën

Kryeministri Rama e kërcënoi sot të gjithë politikën. Ai e injoroi ligjin e propozuar nga opozita për të hetuar politikanët e lidhur me krimin dhe...

1 87 88 89 90 91 140