futboll
Presidenti i PSG nën akuzë për korrupsion

Presidenti i PSG nën akuzë për korrupsion

Prokuroria e Përgjithshme e Zvicrës ka ngritur akuza për korrupsion ndaj Presidentit të klubit francez Paris St-Germain (PSG) Nasser Al-Khelaifi. Prokuroria deklaroi të enjten se...

Eros Grezda largohet nga Rangers

Eros Grezda largohet nga Rangers

Eros Grezda kompletoi të mërkurën transferimin nga Rangers te ish-skuadra e tij, Osijek në Kroaci. Sulmuesi nga Gjakova tha për gazetarët se kishte disa oferta,...

Liverpool kontratë rekord me markën Nike

Liverpool kontratë rekord me markën Nike

Duke filluar nga 1 qershori i këtij viti marka e njohur amerikane Nike do të veshë kampionët e Evropës dhe Botës, Liverpoolin me një kontratë...

123456

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>