Google

Google padit BE-në për gjobën kundër monopolit

Google padit BE-në për gjobën kundër monopolit

Google të hënën sulmoi rregullatorët kundër monopolit të BE-së për trajtimin e pabarabartë të kompanisë Apple, sipas Reuters. Kompania i kërkoi gjykatës së dytë më...

Italia gjobit Google për monopolizim të tregut

Italia gjobit Google për monopolizim të tregut

Institucioni i konkurrencës në Itali gjobiti me 102 milionë euro kompaninë Google për monopol në treg të sistemit operativ Android dhe dyqanit të aplikacioneve Google...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>