Marrëveshja e Demarkacionit
Meta, lufta e UÇK-së heroike dhe e drejtë

Meta, lufta e UÇK-së heroike dhe e drejtë

Presidenti Ilir Meta vlerësoi të enjten dorëheqjen e presidentit Hashim Thaçi pas konfirmimit të akuzave për krime lufte nga gjykata speciale e Hagës. Meta, gjithashtu...

BE nuk komenton deklaratën e Thaçit për dialogun

BE nuk komenton deklaratën e Thaçit për dialogun

Bashkimi Europian nuk preferoi të komentojë deklaratën e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi. Zëdhënësi i BE për çështjet e jashtme,...

123411

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>