keshilli politik
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik

Përfundon mbledhja e Këshillit Politik

Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, e cila shërbeu për të përkthyer marrëveshjen e dakortësuar ditën e djeshme. Marrëveshja do ti dërgohet Kuvendit për miratim. Mbrëmë,...

Këshilli Politik do të takohet sot në 19:30

Këshilli Politik do të takohet sot në 19:30

Këshilli Politik do të mblidhet sot në orën 19:30. Mbledhjen do ta organizojë OSBE-ODIHR. Ndërkohë kryetarja e LSI-së Kryemadhi, kryetari i PD-së Basha, dhe dy...

Këshilli Politik vijon bisedimet sot në 11:00

Këshilli Politik vijon bisedimet sot në 11:00

Damian Gjiknuri, Rudina Hajdari, Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili do të mblidhen sërish sot në orën 11:00 për të vijuar diskutimet për Reformën Zgjedhore. Takimi...

1 5 6 7 8 9 10