Konferenca e Donatoreve
Rama i drejtohet BE-së, Ju lutem na ndihmoni

Rama i drejtohet BE-së, Ju lutem na ndihmoni

Kryeministri Edi Rama falenderoi të gjithë vendet anëtare të BE-së për pjesmarrjen dhe mbështetjen ndaj Shqipërisë, në Konferencën e Donatorëve. Ai i kërkoi vendeve evropiane...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>