Koronavirus

Kur duhet të shqetësohemi për koronavirusin

Kur duhet të shqetësohemi për koronavirusin

Exit News është konsultuar me disa specialistë të sëmundjeve infektive dhe të mushkërive dhe dëshiron të informojë lexuesit për disa nga rastet kur ata duhet...

Koronavirusi, shkon në 132 numri i viktimave

Koronavirusi, shkon në 132 numri i viktimave

132 është numri i viktimave të shkaktuara nga koronavirusi, që prek çdo ditë më shumë njerëz. Vetëm gjatë 24-orëshit të fundit, 26 persona humbën jetën....

1342343344345

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>