Teatri Kombëtar
Shembja e Teatrit Kombëtar në foto

Shembja e Teatrit Kombëtar në foto

Duke filluar rreth orës 4:30 të mëngjesit të 17 majit 2020 dy ndërtesat e Teatrit Kombëtar dhe atij Eksperimental u shkatërruan plotësisht, pas një rezistence...

1234533

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>