Teatri Kombëtar
Shembja e Teatrit Kombëtar në foto

Shembja e Teatrit Kombëtar në foto

Duke filluar rreth orës 4:30 të mëngjesit të 17 majit 2020 dy ndërtesat e Teatrit Kombëtar dhe atij Eksperimental u shkatërruan plotësisht, pas një rezistence...

Mirela Kumbaro infektohet me Covid-19

Mirela Kumbaro infektohet me Covid-19

Ish ministrja e kulturës, Mirela Kumbaro është infektuar me koronavirus. Lajmin e bëri të ditur vetë ajo përmes një statusi në Facebook. Ajo shkruan: “Me...

1234533