PD
PD reagon për mos kapjen e Kajmakut

PD reagon për mos kapjen e Kajmakut

Pas artikullit të sotëm të Exit.al për Agim Kajmakun, ka reaguar Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi. Në një status në Facebook, Zoti Bardhi...

Basha, koronavirusi nuk luftohet me propaganda

Basha, koronavirusi nuk luftohet me propaganda

Kryetari i PD-së Lulzim Basha i bëri thirrje sot qeverisë të heqë dorë nga propaganda dhe të përgatitet seriozisht për përballimin e situatës emergjente të...

Basha, koha të flasin mjekët, jo propaganda

Basha, koha të flasin mjekët, jo propaganda

Partia Demokratike zhvilloi sot takime me ekspertë të shëndetësisë për të bashkërenduar një plan monitorimi të situatës, plan që do të garantojë transparencë dhe siguri...

1 9 10 11 12 13 34