Ursula von der Leyen

Presidentja e KE takim me Hotin dhe Vuçiç

Presidentja e KE takim me Hotin dhe Vuçiç

Presidentja e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen njoftoi se do të takohet me Kryeministrin e Kosovës Avdullah Hoti dhe Presidentin serb Aleksandar Vuçiç për...

13456

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>