Yuri Kim

Yuri Kim dhe Luigi Soreca në selinë blu

Yuri Kim dhe Luigi Soreca në selinë blu

Ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim dhe ai i BE-së Luigi Soreca po zhvillojnë një takim me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha në selinë blu....

Ambasadorët Kim dhe Soreca takojnë Ramën

Ambasadorët Kim dhe Soreca takojnë Ramën

Ambasadorja amerikane Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së Luigi Soreca kanë takuar të hënën kryeministrin Rama. Mendohet se tema kryesore e bisedimeve ka qenë reforma...

1 2 3 4 7