Të gjitha faktet e çështjes Tahiri

Të gjitha faktet e çështjes Tahiri

Gjykata e Apelit ktheu sot për rigjykim në shkallë të parë, çështjen e ish-ministrit Saimir Tahiri. Gjykata e Krimeve të Rënda e çliroi ish-Ministrin e...

Kryeministri rus infektohet me Covid-19

Kryeministri rus infektohet me Covid-19

Kryeministri rus Mikhail Mishustin deklaroi të enjten se ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe për këtë arsye i duhet të tërhiqet përkohësisht nga detyra. Në...

Vdes pacienti i 31-të me Covid-19 në Shqipëri

Vdes pacienti i 31-të me Covid-19 në Shqipëri

Një 71-vjeçar nga Shkodra, i sëmurë me Covid-19, vdiq mbrëmjen e së mërkurës në spitalin Shefqet Ndroqi. Zyra për shtyp e Ministrisë së Shëndetësisë njoftoi...

123114

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>