Jetë & Art

“Këmisha” –  që nuk të lëshon!

“Këmisha” –  që nuk të lëshon!

Fillon me një histori të bukur. Gjithnjë, fillon me një histori të bukur: Një vajzë dhe një djalë takohen në auditor; shkëmbejnë veshtrimin e parë...

5 milion viktima nga koronavavirusi në botë

5 milion viktima nga koronavavirusi në botë

Pandemia e koronavirusit ka shkaktuar deri tani rreth 5 milion viktima në të gjithë botën, sipas statistikave të agjencisë meditike Reuters. Personat e pavaksinuar konsiderohen...

123740

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>