Exit Shkurt

Mjekët e Urgjencës portestë kundër qeverisë

Mjekët e Urgjencës Spitalore të Tiranës protestuan sot kundër vendimit të qeverisë për mbylljen e urgjencës dhe transferimit të tyre në spitale të tjera. Mjekët...

Tjetër protestë kundër Bashkisë Tiranë

Tregtarët e rrobave të përdorura protestuan sot përpara Bashkisë Tiranë. Ata u shprehën se po gjobiten në mënyrë të vazhdueshme  dhe të pa drejtë nga...

Ndahet nga jeta historiani Kristo Frashëri

Dje në mbrëmje, akademiku dhe historiani  Kristo Frashëri u nda nga jeta në moshën 96 vjeçare. Akademia e Shkencave njoftoi se Zoti Frashëri ndërroi jetë...

1 123 124 125 126 127 181