Koronavirusi
Ashpërsohen masat ndaluese në Britani

Ashpërsohen masat ndaluese në Britani

Britania ka vendosur zgjatjen dhe ashpërsimin e masave ndaluese edhe për javën e ardhshme. Qeveria pritet të ndalojë qarkullimin me makina në distanca të largëta,...

22 orë më parë
Si e mposhti koronavirusin Zelanda e Re

Si e mposhti koronavirusin Zelanda e Re

Ndërsa numrat e viktimave të koronavirusit në Itali, Spanjë, Francë dhe SHBA kapin qindra të vdekur, Zelanda e Re raporton vetëm një viktimë gjatë 24...

dje, 14:01
1234575