Franca
Franca dhe Austria rihapin restorantet dhe baret

Franca dhe Austria rihapin restorantet dhe baret

Austria dhe Franca janë dy vende evropiane që lehtësuan masat kundër koronavirusit, duke lejuar hapjen e restoranteve dhe kinemave, të mërkurën. Austria hapi restorantet, hotelet...

12311

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>