fushata e vaksinimit
Fillon vaksinimi i detyruar në universitete

Fillon vaksinimi i detyruar në universitete

Qeveria njoftoi të hënën se ka fillur vaksinimi i detyruar i studentëve dhe stafit akademik në universitete. Vendimi u komunikua më 30 gusht nga Komiteti...

Franca krijon njësi të lëvizshme vaksinimi

Franca krijon njësi të lëvizshme vaksinimi

Francezët do të kenë akses kudo ku ndodhen në vaksinat antiCovid këtë verë, pasi qeveria ka autorizuar krijimin e qendrave të lëvizshme të vaksinimit. Vendimi...

12312

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>