Monika Kryemadhi

Rama ironizon Metën, Bashën e Monikën

Rama ironizon Metën, Bashën e Monikën

Kryeministri Edi Rama ironizoi presidentin Meta, kreun e PD-së Basha dhe kryetaren e LSI-së Kryemadhi. Gjatë një takimi elektoral në Vlorë, Rama e quajti Metën...

Kryemadhi fton partitë në aleancë kundra Ramës

Kryemadhi fton partitë në aleancë kundra Ramës

Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI-së ka ftuar të gjitha partitë politike të bashkohen në një platformë të përbashkët kundra Kryeministrit Rama. “Pres çdo parti politike,...

Kryemadhi sqaron përse nuk mban maskë

Kryemadhi sqaron përse nuk mban maskë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka sqaruar për qytetarët se përse nuk mban maskë, një prej masave më të rekomandueshme për tu parandaluar përhapja e...

1 2 3 4 5 6 10