Protestë
Presidenti Ilir Meta paralajmëron protestë

Presidenti Ilir Meta paralajmëron protestë

Presidenti Ilir Meta ka akuzuar kryeministrin Rama dhe qeverisjen e tij me tone të ashpra për vonesë të qëllimshme të integrimit europian të Shqipërisë. I...

123459

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>