Protestë
Shkodër, qytetarët sulmojnë selinë e PS

Shkodër, qytetarët sulmojnë selinë e PS

Qytetarë në Shkodër kanë qëlluar me sende të forta selinë e Partisë Socialiste. Pas marshimit kundër vrasjes së Klodian Rashës, qytetarët kanë thyer xhamat dhe...

12349

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>