Protestë
Shkodër, qytetarët sulmojnë selinë e PS

Shkodër, qytetarët sulmojnë selinë e PS

Qytetarë në Shkodër kanë qëlluar me sende të forta selinë e Partisë Socialiste. Pas marshimit kundër vrasjes së Klodian Rashës, qytetarët kanë thyer xhamat dhe...

12349