Veliaj
Pse e dogjën vilën Sarajet

Pse e dogjën vilën Sarajet

Vilës Sarajet në kryeqytet, monument kulture i mbrojtur, i vunë zjarrin orët e para të mëngjesit të mërkurës por ajo rezistoi pa u shembur. Djegia...

PD thirrje SPAK-ut të arrestojë Erion Veliajn

PD thirrje SPAK-ut të arrestojë Erion Veliajn

Partia Demokratike ka përshëndetur vendimin e Gjykatës Kushtetuese për shpalljen anti-kushtetuese të vendimit për kalimin e truallit të Teatrit Kombëtar, Bashkisë së Tiranës dhe ka...

PD kallëzon në SPAK Veliajn për krime zgjedhore

PD kallëzon në SPAK Veliajn për krime zgjedhore

Përfaqësuesja e PD-së, Jorida Tabaku kallëzoi në Prokurorinë e Posaçme kundër Korupsionit (SPAK) kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj. Përmes një deklarate për mediat, Tabaku njoftoi...

1235

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>