Vjosa Osmani
Kosova zhvillon zgjedhjet lokale më 17 tetor

Kosova zhvillon zgjedhjet lokale më 17 tetor

Kosova do të zhvillojë zgjedhjet lokale më 17 tetor 2021, vendosi të martën presidentja Vjosa Osmani. Një ditë më parë, presidentja Osmani shkarkoi Valdete Dakën...

Udheheqësit e Kosovës urojnë ditën e Çlirimit

Udheheqësit e Kosovës urojnë ditën e Çlirimit

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, bashkë me kryeparlamentarin Glauk Konjufca dhe kryeministrin Albin Kurti uruan sot, 11 qershor ditën e çlirimit të Kosovës. Presidentja Osmani...

12311

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>