Pikëpamje
Koment: Kur krimi godet drejtësinë e vërtetë

Koment: Kur krimi godet drejtësinë e vërtetë

Dy bashkëshortë, dy prindër, dy punonjës të ndershëm të sistemit të drejtësisë, u kërcënuan dje me tritol. Arsyeja dhe autorët nuk janë zbuluar, por shpërthimi...

Rama njofton tërheqjen e Eglantina Gjermenit

Rama njofton tërheqjen e Eglantina Gjermenit

Një sërë emrash të njohur, deputet të Partisë Socialiste, kanë bërë të ditur pothuajse njëkohësisht vendimin e tyre për të mos kandiduar në zgjedhjet e...

1 2 3 4 173