PD
PD: Të përsëriten zgjedhjet në 9 qarqe

PD: Të përsëriten zgjedhjet në 9 qarqe

Partia Demokratike do t’i kërkojë KQZ-së që rezultati i zgjedhjeve të 25 prillit në 9 qarqe të vendit të shpallet i pavlefshëm dhe të ketë...

PD mohon takimin Basha-Rama

PD mohon takimin Basha-Rama

Partia Demokratike mohoi lajmet e publikuara në media mbi një takim Rama - Basha në aeroportin Nënë Tereza, të mërkurën paradite. "Nuk ka patur asnjë...

Rama fton Bashën për bashkëpunim

Rama fton Bashën për bashkëpunim

Në një reagim pas një deklarate të ashpër të kryedemokratit Basha, që e quajti qeverinë regjim Rama-Doshi-Rakipi dhe u shpreh për vazhdimin e betejës për...

12345127