PS

PAA dhe PR propozojnë 18 prillin si datë zgjedhjesh

PAA dhe PR propozojnë 18 prillin si datë zgjedhjesh

Partia Agrare Ambientaliste (PAA) dhe Partia Republikane propozuan 18 prillin si datën e zgjedhjeve parlamentare 2021. Pas takimit me Presidentin Meta, përfshtatshme, përfaqësuesi i PAA-së...

PS zgjedh drejtuesit e rinj në qarqe

PS zgjedh drejtuesit e rinj në qarqe

Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste zgjodhi sot drejtuesit  e disa qarqeve. Konkretisht Tirana do të drejtohet nga kryebashkiaku Erion Veliaj, ministrja e shtetit Elisa Spiropali...

1 2 3 4 5 6 14