PS
Rama nis përgatitjet për zgjedhjet vendore

Rama nis përgatitjet për zgjedhjet vendore

Kryeministri Edi Rama ka nisur përgatitjen për zgjedhjet vendore dhe ato parlamentare të vitit 2025. Ai shpalli detyrat e deputetëve për përmirësimin e strukturave dhe...

12345642

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>