Rusi

Rusia dëbon 10 diplomatë amerikanë

Rusia dëbon 10 diplomatë amerikanë

Rusia do të dëbojë 10 diplomatë amerikanë dhe do të ndalojë hyrjen në vend për tetë zyrtarë dhe ish-zyrtarë amerikanë në shenjë hakmarrje për sanksionet...

12345611

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>