edvin prifti
Lirohet mjeku Edvin Prifti

Lirohet mjeku Edvin Prifti

Gjykata e Posaçme e Apelit lirojë nga burgu mjekut Edvin Prifti. Trupa gjykuese është e përbërë nga Nertina Kosova, Dhimitër Lara dhe Sokol Binaj. Gjykata...

Gjyqtarja Hoxha kërkon lirim nga burgu

Gjyqtarja Hoxha kërkon lirim nga burgu

Gjyqtarja Enkeleda Hoxha ka apeluar vendimin për masën e arrestit me burg ndaj saj. Të martën është hedhur shorti për gjyqtarët, të cilët do të...

Arrestohet mjeku Edvin Prifti

Arrestohet mjeku Edvin Prifti

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit (GJKKO) ka vendosur arrestimin e mjekut Edvin Prifti. Sipas gazetares Klodiana Lala Prifti do të transferohet në burgun...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>