Putin

Navalny përballet me akuzë të re penale

Navalny përballet me akuzë të re penale

Figura kryesore e opozitës në Rusi, Alexei Navalny do të përballet me një akuzë të re penale teksa është duke vuajtur dënimin me burg. Navalny...

Takimi BE-Rusi nuk do të mbahet

Takimi BE-Rusi nuk do të mbahet

Udhëheqësit e Bashkimit Evropian nuk miratuan propozimin e Francës dhe Gjermanisë për të mbajtur një samit me Presidentin Rus Vladimir Putin, raporton Euroactive. Polonia dhe...

Serbia nis prodhimin e vaksinës Sputnik V

Serbia nis prodhimin e vaksinës Sputnik V

Në Serbi ka filluar prodhimi i vaksinës Sputnik V të Rusisë kundër COVID-19, raporton REL, të premten. Prodhimi bëhet nga Instituti shtetëror për virologji, vaksina...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>